O nás

Stavomontex o nás

Zástupci stavební a montážní společnosti Stavomontex s.r.o., vychází z jednoduché základní myšlenky, že kvalitně a zodpovědně odvedená práce, je tou nejlepší reklamou, jakou se sama může prezentovat. Proto si společnost zakládá na tom, že její tým tvoří od dělníků až po management odborně kvalifikovaní lidé, kteří své práci rozumějí a odvádějí výkony na maximální úrovni.
Tým stavební a montážní společnosti je pečlivě složený z lidí, kteří mají jak desítky let praxe v oboru, tak i odborné zkušenosti získané na současných moderních vzdělávacích institutech. Jako tým se za poslední léta podíleli na zakázkách v rozsahu desítek i stovek milionů korun.
Naše stavební a montážní společnost je zaměřená především na rekonstrukční a revitalizační stavební práce s velkým akcentem na následné úspory energií.
Technologie, které využívá, splňují díky vysokým standardům náročná kritéria zadavatelů. I proto si společnost může – mimo jiné – dovolit nabídnout delší záruku na odvedenou práci, než nabízí konkurence.

Těšíme se na případnou spolupráci

Sledujte nás na sociálních sítích!

Prohlédněte si naše úspěšné projekty a novinky.